Články

Chronos


Chronos je moderní sedací souprava od předního belgického výrobce ROM. Sedací soupravy od firmy ROM vynikají především špičkovým zpracováním, moderním designem a velkou variabilitou, která je tvořena modelovou řadou "20 cm", to znamená, že je možné přizpůsobit velikost Vaší sedací soupravy vždy po 20 cm a to jak zmenšit, tak zvětšit.
  • volba velikosti sedací soupravy po 20 cm
  • možnost polohování sedáků pomocí elekrického pohonu
  • výběr ze tří tuhostí sedáků Bultex (37 kg / m³), ​​BioTEX (55 kg / m³), ​​nebo Boxspring + (2 vrstvy taštičkové pružiny + BioTEX pěna 55 kg / m³).
  • možnost kombinace dvou látek nebo látky a kůže
  • polohovací opěrky hlavy
  • možnost kontrastního prošití - pouze u provedení v kůži

 

            

Poptávkový formulář

(*) povinná pole

  

Antispam

 

Sestavte si sedačku ve 3D


Vaši sedačku sestavíme na míru díky chytré aplikaci přímo na tabletu v naší prodejně. 3D vizualizace vybrané sedačky včetně materiálu, barvy potahu, rozměrů, inteligentních funkcí, doplňků, atd.

Sestavte si vlastní sedačku na míru - ve 3D
 

Špičkové materiály a pokročilé funkce


Výběr ze 3 tuhostí sedáků, 3 typy značkových pěn. Polohování, vyhřívání a masážní funkce. Snadné programovatelné nastavení pro každého uživatele zvlášť. Pokročilé funkce a ovládání přes mobilní aplikaci a spousta dalších vychytávek.
 

Kvalitní potahové materiály


Kožené a látkové potahy špičkové kvality, v mnoha typech vzorů, materiálu, barev a provedení s dlouhou životností.
 


 Značka ROM
je záruka nejlepší kvality
a dlouhé životnosti

 

Aladin - Ovládání sedačky mobilní aplikací


Nastavení a ovládání sedačky přes chytrou aplikaci v mobilu nebo tabletu. Jednoduché a intuitivní ovládání všech pokročilých funkcí. USB kabel přímo součástí sedačky pro snadné nabíjení mobilních zařízení
 

AQUACLEAN


Pokročilá technologie ochrany čalounění. Skvrny na sedačce snadno vyčistíte pouhou vodou. Unikátní technologie čištění bez použití saponátu

 

Kvalita a dlouhá životnost


Precizní zpracování a použití nejkvalitnějších materiálů s patentovanou technologií je zárukou dlouhé životnosti vaší nové sedací soupravy.