Matrace a rošty - lamelové, polohovací, zdravotní, speciální

Nabízíme kvalitní zdravotní matrace. U nás si můžete vybrat z desítek druhů matrací z různých typů pěn i v současnosti nejprodávanější přírodní pěny (biopěny). Postelové rošty máme deskové nebo lamelové a to buď pevné, polohovací nebo motorové. Nabízíme široký výběr zdravotních matrací s línou či studenou pěnou, speciální elastickou pěnou, antibakteriální pěnou i pěnou přírodní s přídavkem výtažků Aloe, matrace BIOGREEN, matrace s taštičkovou pružinou, matrace PolarGelfoam, matrace SwissWave i speciální termo matrace.

Lamelové rošty a polohovací rošty (i rošty s motorovým pohonem - polohováním) od firmy Materasso vám zajistí naprostou pohodu a kvalitní spánek stejně jako správně vybraný typ matrace. Firma materasso jako první v Evropě přichází na trh s lamelovými rošty s jediněčným způsobem impregnace přírodním levandulovým vonným olejem, který je aplikovám do nosné části lamelového roštu. Tímto způsobem se zvyšuje hygiena během spánku, působí antibakteriálně a napomáhá také při nespavosti a únavě.

Současný životní styl vytváří celou řadu nežádoucích faktorů, které mají nepříznivý vliv na naše zdraví. Sedavé zaměstnání, nedostatek přirozeného pohybu, jednostranné činnosti, stres, nesprávné sezení v autě a na pracovišti, to vše zatěžuje nervovou soustavu, pohybový aparát a hlavně páteř. Regenerace fyzických a duševních sil probíhá hlavně během spánku.Jeho kvalitativní stránce však bohužel nevěnujeme dostatečnou pozornost. Je to jak z důvodu nedostatku znalostí,ale hlavně podceňování jeho důležitosti. Přitom právě spánek a jeho kvalita vytváří základ pro zdraví,spokojenost a vysoké pracovní úspěchy. Nedostatečně odpočinutý člověk není schopen podávat plný pracovní výkon a při některých profesích může přímo ohrozit i vlastní život nebo životy druhých. Nesmíme zapomínat, že třetinu svého života strávíme na lůžku, a proto je podceňování této skutečnosti zdravotním rizikem. Při výrobě zdravotních matrací a doplňků klademe důraz hlavně na následující tři faktory, které významně ovlivňují život člověka, t. j. zdraví, příroda a pohodlí.