Sedací soupravy a křesla

Hledáte kvalitní a pohodlnou sedací soupravu nebo křeslo do vašeho obýváku? V naší prodejně najdete široký sortiment kožených a látkových sedacích souprav a křesel. Vystavené modely sedaček si můžete pohodlně vyzkoušet a rozhodnout se pro tu správnou variantu.

Všechny sedací soupravy a křesla jsou výhradně od českých a slovenských výrobců s mnohaletou tradicí. Za kvalitu zpracování, dlouhou životnost a vynikající vlastnosti potahových materiálu ručíme. 

Navštivte naši prodejnu v Uherském Hradišti - Kunovicích, kde vám rádi poradíme. A máme pro vás novinku: Sedací soupravu si můžete upravit přesně podle svých představ a požadavků - včetně 3D vizualizace přímo na naší prodejně.

 

 

Obývácí pokoj si snad ani neumíme představit bez sedací soupravy, která je dominantou celé místnosti a zároveň místem oddechu po pracovním dnu. Proto rozhodně neberte výběr tohoto druhu nábytku na lehkou váhu. Jste-li zastánci tradičního vzhlehu, nabízíme výběr z mnoha klasických sedacích souprav. Pro ty, kteří upřednostňují trendy, máme celou řadu moderních sedaček. Našimi dodavateli jsou výhradně výrobci z České a Slovenské republiky s několikaletou tradicí.

 

 

Tyto sedací soupravy mají skvělý design, mimořádnou kvalitu materiálů i zpracování, ale také příjemné ceny. Díky variabilitě všech sedaček, obrovské řadě potahových látek i kůží, různých barevných odstínů a především díky výborné spolupráci s dodavateli jsme schopni splnit téměř všechny vaše představy. Kožené soupravy mají větší odolnost a luxusní vzhled. Ten z vás, který se rozhodne u sedací soupravy pro kůži, získá i kus přírody se svojí rozmanitostí a zvláštnostmi. Rozkládací sedací soupravy jsou oblíbené pro širší využití jako příležitostní lůžko pro hosty. Sedací soupravy na každodenní spaní nabízí využití i pro menší byty.

Svou sedačku si u nás vyberete i Vy!